• Oferujemy wynajem mat wejściowych, które ochronią Państwa podłogi oraz pomieszczenia firmy przed brudem i wilgocią na czas konkretnych wydarzeń.

    maty

    Piasek, woda, kurz i pył dostają się do pomieszczeń pod butami przybywających gości. Pozostawiają po sobie widoczne ślady. Kosztowne defekty podłogi to następstwa zabrudzeń oraz konieczność zastosowania mechanicznych urządzeń czyszczących. Wizerunek Państwa firmy w oczach klientów zależy też od czystości pomieszczeń, w których się ona mieści.

    Wynajem mat wejściowych to proste, wygodne i tanie rozwiązanie. Wysokogatunkowe włókna mat wiążą brud i wchłaniają wilgoć. Gumowe zabezpieczenie spodu maty oraz struktura górnej powierzchni gwarantuje, że brud nie wydostaje się na zewnątrz maty. Rezultat – brud zostaje efektywnie zatrzymany zanim rozprzestrzeni się na dobre w pomieszczeniach.
    Mata wejściowa spełnia ważne funkcje: zapewnia czystość i chroni podłogi Państwa firmy, zapewniając dobre pierwsze wrażenie ze strony klientów.

Ready to Buy this theme? This is call to action area

Joeby is a simple clean and modern PSD template for corporate/agency, business and portfolio sites. All layers are grouped and well organized - so it’s easy to modify.