• Utrzymanie porządku może wymagać użycia specjalistycznego sprzętu. Jeszcze do niedawna czyszczenie miejsc trudno dostępnych odbywało się zazwyczaj przy pomocy drabin lub podnośników. Prace na wysokościach zawsze wiążą się jednak z pewnym ryzykiem. Sposób, który proponujemy naszym klientom jest dużo bezpieczniejszy i równocześnie znacznie bardziej wydajny.

    Czyszczenie miejsc trudno dostępnych staje się dużo łatwiejszym zadaniem dzięki systemom odkurzania o nawet kilkunastometrowym zasięgu. Osoby, zajmujące się sprzątaniem wysoko ulokowanych elementów, mogą wykonać swoją pracę bez konieczności wspinania się na niebezpieczne konstrukcje. System rur umożliwia im odkurzanie praktycznie bez odrywania nóg od podłogi. W tej pozycji wykonanie niezbędnych prac nie zajmuje już tyle czasu co dawniej i może stać się rutynową czynnością.

    Czyszczenie miejsc trudno dostępnych – jakich elementów może dotyczyć?

    Innowacyjna metoda odkurzania miejsc trudno dostępnych może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie w przypadku zakładów produkcyjnych lub przemysłowych, których hale są zazwyczaj dużo wyższe od standardowych budynków. Pod sufitem lub na znacznej wysokości montowane są systemy rur oraz oświetlenia. Wszystkie te elementy można swobodnie odkurzać przy pomocy urządzeń o dużym zasięgu. W zakładach tego typu najczęściej znajdują się też liczne zakamarki, do których niełatwo dotrzeć. Przestrzenie te również można swobodnie odkurzać dzięki odpowiednio dobranymi akcesoriom.

    Nasza firma zajmuje się także czyszczeniem miejsc trudno dostępnych, które są elementami elewacji budynku. Rynny oraz rury spustowe muszą być utrzymywane w dobrej kondycji, aby mogły pełnić swoją funkcję. Nasza metoda czyszczenia pozwala na szybkie pozbycie się zabrudzeń. Praca w tym zakresie może być wykonana efektywniej dzięki solidnemu systemowi łączeń poszczególnych części urządzenia do odkurzania. Operator sprzętu o dużym zasięgu, dzięki tym usprawnieniom, może swobodniej manewrować głowicą.

Ready to Buy this theme? This is call to action area

Joeby is a simple clean and modern PSD template for corporate/agency, business and portfolio sites. All layers are grouped and well organized - so it’s easy to modify.