• Jesteśmy firmą sprzątającą specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań dla właścicieli domów, mieszkań, firm, magazynów czy hal oraz innych pomieszczeń, w których zachodzi potrzeba dezynfekcji, dekontaminacji czy dezynsekcji. Dysponujemy odpowiednim zapleczem, preparatami oraz doświadczeniem, dzięki czemu świadczone przez nas usługi pozwalają na utrzymanie porządku oraz sterylnych warunków we wskazanej przez naszego klienta przestrzeni. Obecnie dbałość o czystość nabrała jeszcze większego znaczenia i stała się sposobem na zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem SARS CoV-2, który od kilku miesięcy jest przyczyną światowej pandemii.

  Proponowane przez nas sposoby na odkażenie i oczyszczenie pomieszczeń są skuteczne i będą gwarancją bezpiecznego użytkowania danej przestrzeni. Z naszych usług korzystają klienci korporacyjni, instytucjonalni oraz indywidualni. Dezynfekcja, dekontaminacja oraz dezynsekcja to metody, którymi posiłkujemy się w naszej codziennej pracy i które usuwają z otoczenia groźne dla naszego zdrowia drobnoustroje, wirusy oraz bakterie.

  Środki Nocolyse są zgodne z normą NFT 72 281 – jedyną normą na świecie dotycząca skuteczności dezynfekcji przez zamgławianie.

  Urządzenia Nocospray

  Pracujemy na nowoczesnych urządzeniach do zamgławiania Nocospray, które w połączeniu z preparatami Nocolyse posiadają potwierdzoną badaniami skuteczność w likwidacji wirusów, bakterii czy grzybów. Technologia oparta na rozprowadzaniu po pomieszczeniu suchej mgły nie pozostawia osadu, nie uszkadza sprzętu elektronicznego i pozwala na skrócenie czasu dezynfekcji. Metoda zamgławiania wykonana urządzeniami Nocospray pozwalają na dokładnie usunięcie mikroorganizmów oraz ich przetrwalników – sucha mgła o wielkości 5 mikronów potrafi dotrzeć w każdy zakamarek, zwiększając skuteczność podejmowanych działań. Sprzęt, którego używamy do usuwania wirusów i bakterii jest mobilny, charakteryzuje się także niskim zużyciem środka dezynfekującego na metr kw., a po jego użyciu nie zachodzi potrzeba czyszczenia pomieszczenia.

  Na czym polegają nasze działania? Dezynfekcja w nowoczesnym wydaniu

  Usługą, którą często realizujemy dla naszych klientów jest m.in. wspomniana dezynfekcja. Polega ona na odkażaniu pomieszczeń oraz przedmiotów i innych elementów, na których mogą znajdować się różnego rodzaju mikroorganizmy. Cała procedura sprowadza się do rozpylenia specjalnego preparatu Nocolyse o właściwościach wirusobójczych oraz bakteriobójczych przy użyciu wspomnianych urządzeń – Nocospray. Preparaty, które stosujemy w trakcie dezynfekcji, posiadają deklarację skuteczności przeciwko koronawirusowi, co może mieć szczególne znacznie w przypadku wzrastającej liczby zakażeń i łatwego przenoszenia się groźnego patogenu.

  Skuteczne pozbywanie się wirusów i bakterii z otoczenia

  Kolejnym sposobem na czystą i bezpieczną przestrzeń jest dekontaminacja pomieszczeń. Proces polega na usunięciu oraz unieszkodliwieniu potencjalnie niebezpiecznych zagrożeń biologicznych oraz chemikaliów metodą zamgławiania urządzeniami Nocospray. Dekontaminacja to wyjątkowo skuteczna metoda, dzięki której dochodzi do penetracji wszystkich powierzchni pomieszczenia, nawet tych trudno dostępnych. Usługa, podobnie jak ma to miejsce w przypadku dezynfekcji, polega na zamgławieniu pomieszczenia przy użyciu specjalnego preparatu o działaniu wirusobójczym, bakteriobójczym, grzybobójczym oraz sporobójczym. Zaletą dekontaminacji jest wysoka skuteczność oraz krótki czas realizacji usługi.

  Pomożemy w pozbyciu się insektów

  Dla naszych klientów realizujemy także usługę dezynsekcji, czyli tępienia owadów. Insekty są zmorą mieszkańców bloków, domów, a także właścicieli i pracowników biur oraz zakładów produkcyjnych. Ich obecność może wpływać na komfort oraz zdrowie przebywających w pomieszczeniu osób, dlatego skuteczne pozbycie się ich, jest dla nas priorytetem. Proponujemy dezynsekcję nowoczesnymi metodami oraz przy użyciu biodegradowalnych środków o udowodnionym działaniu insektobójczym – Oxypy. Pomagamy w pozbyciu się much, komarów, pcheł, pluskiew, wszy, karaluchów oraz larw i jaj wymienionych inspektów. Nasza praca i w tym przypadku polega na wprowadzeniu do pomieszczenia metodą zamgławiania preparatu chemicznego.

Ready to Buy this theme? This is call to action area

Joeby is a simple clean and modern PSD template for corporate/agency, business and portfolio sites. All layers are grouped and well organized - so it’s easy to modify.