• W miejscach, w których przebywa jednocześnie wiele osób, zachodzi potrzeba wzmożonej dbałości o czystość pomieszczeń. Nasz serwis sprzątający od lat wspiera klientów korporacyjnych w utrzymaniu standardów czystości i zachowaniu higieny miejsc pracy. Na życzenie klientów dokładnie sprzątamy biura oraz inne firmowe pomieszczenia, a w razie konieczności dezynfekujemy powierzchnię. Zwiększony rygor sanitarny spowodowany pojawieniem się wirusa SARS CoV-2 nakłada na właścicieli firm oraz zarządców budynków usługowych wielką odpowiedzialność, a my pomagamy im w tym, żeby stworzyć komfortowe i bezpieczne warunki.

    Dezynfekcja usunie z otoczenia wirusy, bakterie i ich przetrwalniki

    W trakcie dezynfekcji miejsca pracy posiłkujemy się najnowocześniejszymi technologiami o dużej i potwierdzonej skuteczności. W trakcie wykonywania czynności rozpylamy w poszczególnych pomieszczeniach specjalny preparat chemiczny, który usuwa i unieszkodliwia znajdujące się w otoczeniu wirusy, bakterie oraz inne drobnoustroje niebezpieczne dla zdrowia i samopoczucia osób zatrudnionych. Usługa dezynfekcji poprzez zamgławianie to niezwykle dokładna metoda, która pozwala nam na dotarcie do każdego zakamarka pomieszczenia biurowego. Środki, na których pracujemy, posiadają ponadto deklarację skuteczności przeciwko koronawirusowi, co w obecnych warunkach zagrożenia epidemicznego ma szczególne znaczenie dla naszych klientów.

    Czyszczenie biur w dobie epidemii SARS CoV-2

    Dezynfekcja pomieszczeń w biurach może mieć charakter prewencyjny i być traktowana jako jeden ze środków zapobiegawczych w sytuacji wzmożonego zagrożenia patogenem COVID-19 bądź być stosowana w ramach standardowych procedur poprawiających warunki sanitarne w zakładzie pracy. W każdym z tych przypadków dokładamy starań, żeby nasze działania poprawiały poziom sterylności w biurowcach i przekładały się na większe bezpieczeństwo osób użytkujących daną przestrzeń.

    Oprócz dezynfekcji metodą zamgławiania, proponujemy także szereg innych rozwiązań, które podnoszą w biurowcach standard higieniczno-sanitarny. Na życzenie klientów wykonujemy m.in. dekontaminację pomieszczeń oraz dezynsekcję.

Ready to Buy this theme? This is call to action area

Joeby is a simple clean and modern PSD template for corporate/agency, business and portfolio sites. All layers are grouped and well organized - so it’s easy to modify.