• Placówki edukacyjne to miejsca, które powinny być objęte szczególnym dozorem sanitarnym, a ich czystość oraz sterylność muszą być poddawane regularnej kontroli. Dbałość o porządek i nieskazitelność sal oraz innych miejsc, w których przebywają dzieci i uczniowie, jest kluczowa w zapewnianiu bezpieczeństwa. W dobie pandemii wywołanej wirusem SARS CoV-2, zwanego potocznie koronawirusem, zachowanie norm sanitarnych w żłobkach, przedszkolach i szkołach, ma jeszcze większe znacznie niż do tej pory. Polecana przez nas usługa dezynfekcji pomieszczeń jest sposobem na usunięcie unoszących się w powietrzu wirusów oraz bakterii, które mogą być groźne dla zdrowia.

  Proponowane przez nas sposoby na odkażenie i oczyszczenie pomieszczeń są skuteczne i będą gwarancją bezpiecznego użytkowania danej przestrzeni. Z naszych usług korzystają klienci korporacyjni, instytucjonalni oraz indywidualni. Dezynfekcja, dekontaminacja oraz dezynsekcja to metody, którymi posiłkujemy się w naszej codziennej pracy i które usuwają z otoczenia groźne dla naszego zdrowia drobnoustroje, wirusy oraz bakterie.

  Sterylny żłobek, przedszkole i szkoła

  Dezynsekcja, którą przeprowadzamy na terenie żłobków, przedszkoli oraz szkół, polega na rozpyleniu w pomieszczeniach biodegradowalnego preparatu o udowodnionym działaniu wirusobójczym oraz bakteriobójczym. Specjalny środek chemiczny, dzięki wykorzystaniu metody zamgławiania, dociera do każdego zakamarka i dokładnie usuwa patogeny oraz formy przetrwalnikowe mikroorganizmów, pozostawiając przestrzeń sterylną i wolną od drobnoustrojów.

  Wspomagamy walkę z COVID-19

  Obecne zalecenia przeciwepidemiczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego wskazują na sytuacje, w których należy przeprowadzić dezynfekcję pomieszczeń. Szczególną ostrożność należy zachować w przypadku podejrzenia zakażenia wirusem COVID-19 wśród dzieci bądź personelu placówki edukacyjnej, żłobka bądź przedszkola. Ponowne otwarcie placówki powinno być możliwe po dokładnej dezynfekcji pomieszczeń i znajdujących się w środku przedmiotów.

  Korzystając z naszych usług możecie mieć Państwo pewność, że dochowamy wszelkich standardów oraz procedur, mających na celu przygotowanie przedszkola, żłobka czy szkoły na przyjęcie dzieci oraz uczniów, a także personelu.

  Nasz serwis sprzątający oferuje także inne usługi usuwania i unieszkodliwiania wirusów oraz bakterii, do których zalicza się dekontaminacja. W przypadku zaobserwowania u dzieci żłobkowych, przedszkolaków i uczniów wszy, nasza pomoc także może okazać się nieodzowna. Nasi pracownicy przeprowadzą dezynsekcję pomieszczeń, a rozpylenie specjalnego preparatu pomoże w pozbyciu się insektów.

Ready to Buy this theme? This is call to action area

Joeby is a simple clean and modern PSD template for corporate/agency, business and portfolio sites. All layers are grouped and well organized - so it’s easy to modify.