• Nasze usługi obejmują także tak trudne i konieczne we wszystkich miejscach czyszczenie posadzek. Konserwacja i pielęgnacja podłóg, parkietów czy paneli nie ma przed nami tajemnic! W ramach naszych propozycji możemy także usunąć stare powłoki i zabezpieczyć istniejące w taki sposób, aby były mniej podatne na zabrudzenia i zniszczenia.

  Pielęgnacja powierzchni

  W ramach naszych usług związanych z czyszczeniem powierzchni, możliwe jest zadbanie o swój parkiet! Usługa mechanicznego czyszczenia pozwala na usunięcie zabrudzeń, z którymi nikt wcześniej nie mógł sobie poradzić. Dzięki tej opcji, możliwe jest również usunięcie starych powłok polimerowych, które utraciły już swoje właściwości zabezpieczające.

  Oczywiście, po usunięciu starych warstw akrylowo-polimerowych, możliwe jest nałożenie nowej. Pozwoli to na pielęgnację oraz bezpieczną konserwację drewna dzięki zastosowaniu na powierzchni przezroczystej i antypoślizgowej warstwy, która jednocześnie będzie odporna na działanie wilgoci oraz wody. Ochroni ona także podłogę przed zarysowaniami.

  Zalety konserwacji podłóg

  Taki sposób pielęgnacji posadzek pozytywnie wpływa na ich stan, mogą one wówczas przetrwać dłużej w świetnym stanie niż podłogi bez zabezpieczającej powłoki. Warto rozważyć położenie takiej warstwy szczególnie w miejscach często odwiedzanych przez Gości lub Klientów, jako że chroni ona podłogi przed zniszczeniem związanym z częstym jej użytkowaniem. Łatwiej je również czyścić takie powierzchnie – tak więc jest to idealne rozwiązanie nie tylko do firm, sklepów czy restauracji, ale także do każdego domu czy mieszkania!

  Sposób konserwacji

  Nasze usługi to czyszczenie i zakładanie warstw ochronnych na posadzki. Po profesjonalnym pozbyciu się wszelkiego rodzaju zabrudzeń na panelach czy kafelkach poprzez użycie skutecznych środków, zakładamy powłokę ochronną stosując dyspersję polimerowo-metaliczną lub akrylową – wariant dobieramy po zapoznaniu się z rodzajem powierzchni oraz specyfiką budynku.

  Warto pamiętać, że nasze usługi konserwacji i pielęgnacji dostosowujemy do potrzeb i wymagań Klienta – prace będą wykonywane w takim czasie, aby nie zakłócić codziennego rytmu pracy.

Ready to Buy this theme? This is call to action area

Joeby is a simple clean and modern PSD template for corporate/agency, business and portfolio sites. All layers are grouped and well organized - so it’s easy to modify.