• Coraz więcej metod czyszczenia powierzchni komercyjnych bazuje na innowacyjnych rozwiązaniach. Mycie wodą demineralizowaną okien i innych szklanych powierzchni jest świetnym przykładem rozwiązania, które ogranicza m.in. konieczność używania często szkodliwych dla środowiska środków chemicznych. Co ciekawe, skuteczność tej metody sprawia, że wykorzystuje się ja do pielęgnacji różnych rodzajów powierzchni. Głównym zastosowaniem tej techniki jest mycie okien, ale można ją wykorzystać również w przypadku szklanych fasad czy nawet samolotów. Metoda ta dzięki dzięki swojej efektywności zyskuje coraz więcej zwolenników przede wszystkim wśród klientów biznesowych.

    Mycie wodą demineralizowaną – z czego wynika skuteczność metody?

    W czasie czyszczenia okien jednym z największych wyzwań jest pozbycie się zacieków. Większość proponowanych technik w tym celu zakłada konieczność wycierania szklanych powierzchni do sucha. Psujące efekt zacieki powstają głównie z powodu różnych substancji rozpuszczonych w popularnej kranówce. W czasie badań i eksperymentów odkryto, że deszcz pozostawia znacznie mniej zacieków, głównie ze względu na to, że jest po prostu czystszy od tego, co proponuje większość miejskich instalacji. Stąd wziął się pomysł na to, aby w procesie zacząć używać wody demineralizowanej, czyli pozbawionej wszelkich obcych jonów.

    Skuteczne mycie okien – jak wygląda w praktyce?

    Pierwszym etapem prac jest sprawdzanie twardości wody. W tym celu powinno się wykorzystywać najbardziej dokładne mierniki. Dzięki nim możliwe staje się wychwycenie parametrów na choćby minimalnym poziomie i w rezultacie jeszcze skuteczniejsze oczyszczanie. Brud, który gromadzi się na oknach, znacznie łatwiej usunąć korzystając z demineralizowanej wody, która może być nawet 1000 razy czystsza od tej z kranu. Aby cały proces przebiegał prawidłowo, konieczne jest również wykorzystanie maszyn przeznaczonych do demineralizacji oraz zastosowanie odpowiedniej techniki mycia. Metoda, którą wykorzystujemy świadcząc usługi profesjonalnego czyszczenia powierzchni szklanych, dzięki wszystkim podanym wyżej elementom jest gwarancją skuteczności.

Ready to Buy this theme? This is call to action area

Joeby is a simple clean and modern PSD template for corporate/agency, business and portfolio sites. All layers are grouped and well organized - so it’s easy to modify.