Nasza oferta

Sprzątnie powierzchni komercyjnych
i wielkogabarytowych

Prace wysokościowe
i mycie okien

Dezynfekcja biur, biurowców,
miejsca pracy

Konserwacja i pielęgnacja
podłóg

Dezynfekcja, dekontaminacja
i dezynsekcja pomieszczeń

Dezynfekcja szkół
i przedszkoli

Czyszczenie miejsc
trudno dostępnych

Mycie wodą
demineralizowaną

Pielęgnacja dywanów
i tapicerki

Sprzątanie i pielęgnacja
terenów zewnętrznych

Szlifowanie
posadzek kamiennych

Wynajem
mat wejściowych

Usługi dodatkowe

Aquachem z Poznania to nie tylko usługi porządkowe. Oprócz profesjonalnego czyszczenia trudno dostępnych powierzchni, dezynfekcji, dbania o tereny zielone oraz mycia okien biurowców umożliwiamy skorzystanie z pomocy, jaką są drobne prace remontowe. Świadczymy więc usługi komplementarne wobec serwisu sprzątającego. Jesteśmy otwarci na różne propozycje i formy działania. Wykonujemy i organizujemy także dodatkowe zlecenia.

Zakres naszych usług

Czym są proponowane przez nas drobne prace remontowe? Naszym Klientom możemy zaoferować zarówno pomoc stałą, jak i jednorazową. Nasze propozycje to m.in. montaż urządzeń i sprzętu na terenie biur oraz skręcanie mebli. Fachowcy z Poznania pomogą w urządzeniu nowego lub odnowieniu obecnego biura.

Dodatkowo, w ramach pomocy jednorazowej, możliwe jest przeprowadzenie niewielkich napraw, jeśli chodzi o np. hydraulikę. Kapiący kran nie daje Ci spokoju? A może słyszysz ciągle cieknącą wodę w toalecie, która nie tylko denerwuje wszystkich domowników lub znajomych z firmy, ale również przyczynia się do marnowania surowców oraz podwyższonych rachunków? Dzięki naszym usługom dodatkowym, specjaliści szybko uporają się z usterkami, które pozwolą na prawidłowe funkcjonowanie łazienki!

Drobne prace remontowe

Aquachem z Poznania proponuje również malowanie ścian, barierek czy innych elementów budynku oraz bieżące utrzymanie, jeśli chodzi o kwestie techniczne danego miejsca. Zadbamy więc o odpowiednio wyczyszczoną klimatyzację, przeprowadzimy serwis sprzętu AGD czy też wymienimy filtr wody. Dodatkowo, na naszych usługach można polegać w przypadku niewielkich usterek w instalacji elektrycznej.

Naszych fachowców można określić mianem tzw. “złotej rączki”. Dzięki szerokiej gamie usług będziemy najlepszym rozwiązaniem w sytuacji, w której psują nam się instalacje, sprzęty, czy potrzebujemy szybkiego odświeżenia wnętrza poprzez zmianę koloru ścian czy zamontowanie nowych półek. Nasze drobne prace remontowe to nie tylko pojedyncze usługi, ale również stałe działania, dzięki której każdy z Was może mieć pewność, że urządzenia używane na co dzień są zawsze w dobrym stanie!

Aquachem z Poznania to zarówno usługi sprzątania, jak i drobne prace remontowe.
Zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 508 350 540 lub +48 600 878 744