Kilka słów o nas

Aquachem

Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą, istniejącą na rynku od 1999 roku. Przez lata naszej działalności rozwinęliśmy własne technologie, utworzyliśmy wyspecjalizowaną i rzetelną grupę pracowników, zyskaliśmy doświadczenie w branży oraz zaufanie rzeszy Klientów.

Stawiamy na jakość świadczonych usług

Nieustannie inwestujemy w dynamiczny rozwój naszej firmy w zakresie podnoszenia jakości świadczonych usług, optymalizacji kosztów ponoszonych przez Klienta, efektywnej organizacji pracy oraz ciągłego unowocześniania wykorzystywanych technologii.

Naszym atutem jest kompleksowość wykonywanych prac porządkowych oraz elastyczność w zakresie działań, które ściśle dostosowywane są do indywidualnych potrzeb Klienta, wynikających z rodzaju działalności, specyfikacji sprzątanej przestrzeni oraz wysokości założonego budżetu.

22 lat doświadczenia

Jesteśmy firmą sprzątającą z Poznania, która przez ostatnie 22 lat solidnej pracy zjednała sobie rzesze zadowolonych klientów z całej Polski.

Wysoka jakość

Tworzymy przedsiębiorstwo, które łączy sprawdzone metody sprzątające z osiągnięciami nowoczesnej techniki, zachowując wysoką jakość.

Krótkie terminy

Podejmujemy się każdego nowego projektu, w którym możemy wykorzystać nasze wysokie umiejętności, oferując krótkie terminy realizacji.

Działamy tak, aby nie zakłócać sprawnego funkcjonowania obsługiwanych obiektów.
Oferujemy usługi zarówno o charakterze stałym, jak i okresowym.

Atuty firmy Aquachem:

● Kompleksowość i elastyczność działań ściśle dostosowanych do potrzeb i wymagań Zleceniodawcy.
● Efektywna i rzetelna organizacja pracy gwarantująca najwyższą jakość świadczonych usług.
● Optymalizacja kosztów co przekłada się na konkurencyjność cenową naszej oferty.
● Ciągła inwestycja w rozwój technologiczny firmy i wdrażanie najnowszych, światowych standardów z zakresu prowadzenia kompleksowego serwisu sprzątającego.
● Korzystanie wyłącznie z profesjonalnych i nowoczesnych sprzętów oraz atestowanych środków czystości i pielęgnacji między innymi takich firm jak: Karcher, Voight, Merida, Ecolab, Henkel, Tana, Taski, Johnson Diversey.

Wizytówką firmy Aquachem są jej pracownicy. To wyspecjalizowana i odpowiedzialna grupa ludzi mająca wieloletnie doświadczenie w branży porządkowej zdobyte zarówno w kraju jak i za granicą. Cechują się rzetelnością , uczciwością i zaangażowaniem. Z uwagi na zmieniające się standardy pracy dbamy o ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników.