• W ramach naszej działalności, proponujemy również usługi takie jak profesjonalna pielęgnacja tapicerki oraz czyszczenie i pranie dywanów i wykładzin w Poznaniu. Są to czynności, które trzeba wykonywać zarówno w domu, jak i miejscu pracy. O ile, jeśli chodzi o niewielkie dywaniki, można sobie poradzić samodzielnie, sprawa zdecydowanie się komplikuje, jeśli mamy do czynienia z ogromnym produktem, który zakrywa cały pokój lub dużą sale w firmie. Tym bardziej, jeśli chodzi o wykładziny – jedyne, co możemy zrobić bez specjalistycznego sprzętu i specyfików, to odkurzyć powierzchnię. Co jednak zrobić w momencie, kiedy konieczne jest dokładniejsze, profesjonalne usunięcie zanieczyszczeń?

  Pomoc od poznańskiego Aquachem

  Nasza firma z Poznania posiada szerokie możliwości związane z specjalistyczną pielęgnacją dywanów, wykładzin i tapicerek. Nasi profesjonalni fachowcy szybko i sprawnie zadbają o usunięcie zabrudzeń wybierając odpowiednie narzędzie i środki chemiczne do prania, jednocześnie dbając o powierzone im powierzchnie. Za pomocą specjalistycznych urządzeń czyszczących oraz technologii „suchej piany” usuwamy wszelkie plamy i zabrudzenia z dywanów, wykładzin i tapicerek. Sucha piana to preparat, który pozwala na profesjonalne i bardziej efektywne pranie. Wszystko to dzięki niewielkiej zawartości wody w pianie, która wynosi poniżej 5%!

  Zalety “suchej piany” podczas prania i czyszczenia

  Dzięki zastosowaniu tego sposobu pielęgnacji, nie dochodzi do przemoczenia powierzchni, co z kolei pozwala na bardzo krótki czas schnięcia (wynosi on maksymalnie dwie godziny)! Jest to także idealny środek do prania dywanów na naturalnej osnowie, takiej jak wełna lub juta.

  Nasi Klienci z Poznania nie muszą się także martwić o zniszczenie, wyblaknięcie lub skurczenie się produktu – zapewniamy, że sucha piana nie spowoduje żadnego ubytku na wykładzinie ani tapicerce! Środek również świetnie sobie radzi z powierzchniami klejonymi, nie ma więc zagrożenia, że pranie i czyszczenie zniszczy i rozwarstwi naszą tapicerkę. Co ważne, używany przez nas preparat pozostawia przyjemny zapach i działa jak bariera dla przyszłych zabrudzeń i plam – dzięki jego zastosowaniu, konieczna będzie rzadsza pielęgnacja!

  Profesjonalna pielęgnacja wykładzin, dywanów i tapicerki

  Aquachem pozwoli zadbać o wszystkie powierzchnie w Twoim domu lub miejscu pracy, które wymagają usunięcia zabrudzeń. Dzięki naszym specjalistycznym środkom i profesjonalnemu sprzętowi, nasi fachowcy będą mogli zadbać o czystość i świeżość w pomieszczeniach naszych Klientów. Zapraszamy do skorzystania z specjalistycznej pielęgnacji oferowanej przez poznańską firmę Aquachem!

 

 

 

Ready to Buy this theme? This is call to action area

Joeby is a simple clean and modern PSD template for corporate/agency, business and portfolio sites. All layers are grouped and well organized - so it’s easy to modify.