• Oferta firmy Aquachem to nie tylko sprzątanie wnętrz i świadczenie usług, jeśli chodzi o mycie okien lub dezynfekcję. W ramach naszych propozycji, z chęcią podejmiemy się zadania, jakim jest pielęgnacja terenów zielonych.

  Teren wokół firmy też wymaga pielęgnacji!

  W ramach świadczonych przez nas usług, możliwe jest sprzątanie, jeśli chodzi o chodniki, parkingi, place czy zieleń, znajdującą się na posesji. Dzięki temu, każdy, jeszcze przed wejściem do Twojego budynku, poczuje Twój profesjonalizm oraz to, że zwracasz uwagę na każdy szczegół.

  Nasze usługi to m.in. zamiatanie i czyszczenie kostki brukowej, chodników i parkingów. Wszyscy wiemy, że niezaśmiecony i odkurzony chodnik, który prowadzi do wejścia robi wrażenie – można wówczas poczuć, że osoba zarządzająca dba o prezencję oraz precyzję, a budynek lśni nie tylko od wewnątrz. Sprzątanie terenu to również dbanie o parkingi oraz otaczające je trawniki lub krzewy – dzięki czemu trawa będzie zawsze idealnie przystrzyżona, a krzewy nie będą miały żadnych suchych lub wystających gałęzi.

  Pielęgnacja terenów zielonych

  Zieleń jest wymagająca – trawniki muszą być regularnie koszone, krzewy przycinane, a kompozycje kwiatowe odchwaszczane oraz pielęgnowane zgodnie z wymaganiami danych roślin. Dodatkowo, podczas lata należy albo ciągle ręcznie podlewać zieleń, albo rozplanować system węży i polewaczek, które codziennie będzie się włączać i wyłączać – oczywiście o odpowiednich porach. Jesienią za to, konieczne będzie regularnie grabienie liści i oraz usuwanie przekwitłych jednorocznych kwiatów. Sprzątania jest więc więcej niż mogłoby się wydawać! W związku z tym, nasza firma proponuje kompleksowe podejście, dzięki któremu każdy z naszych klientów będzie mógł zadbać o trawniki wokół swojej firmy lub domu bez większego problemu!

  Czysty i wypielęgnowany teren

  W ramach naszych propozycji świadczymy również oczywiście usługi związane z dbaniem po czystość – sprzątamy i zbieramy śmieci, oraz dbamy o to, aby miejsce z kontenerami na odpadki było czyste i schludne.

Ready to Buy this theme? This is call to action area

Joeby is a simple clean and modern PSD template for corporate/agency, business and portfolio sites. All layers are grouped and well organized - so it’s easy to modify.