• Jeśli chodzi o posadzki kamienne, konieczna jest ich pielęgnacja polegająca na gruntownym czyszczeniu, impregnacji, pogłębieniu koloru i ewentualnie krystalizacji i nakładaniu powłok. Krystalizacja powoduje utwardzenie powierzchni, zwiększa jej odporność oraz obniża koszty ich pielęgnacji.

  W ramach usług formy Aquachem z Poznania, możliwe jest skorzystanie z usług związanych z konserwowaniem i renowacją takich tworzyw jak kamień naturalny, lastryko i beton. Wszystkie te propozycje są realizowane dzięki firmie KLINDEX i ich technologiom.

  Renowacja i szlifowanie posadzek kamiennych

  Dzięki nam, możliwe jest wykonanie takich zabiegów, jak na przykład polerowanie, renowacja i impregnacja posadzek, parapetów, schodów oraz wielu powierzchni pionowych, takich jak np. elementy dekoracyjne, będące częścią ścian. Proponujemy również wszelkiego rodzaju zabiegi związane z surowcem, jakim jest gres – dzięki nam, możliwa będzie jego dokładne wyczyszczenie, impregnacja oraz szlifowanie. Oprócz tego, z chęcią zajmiemy się również powierzchniami porowatymi, takimi jak granit czy piaskowiec.

  Pielęgnacja posadzek kamiennych w Poznaniu

  W ramach naszych usług, możliwe jest również uzupełnianie ubytków, szlifowanie czy fugowanie, jeśli chodzi o kamień. Proponujemy również nakładanie powierzchni hydrofobowych, które przydadzą się szczególnie w miejscach, gdzie mamy do czynienia z dużą wilgocią. Dla osób, które pragną uzyskać efekt rozlanej wody na swoich powierzchniach wapiennych, marmurze czy lastryko, umożliwiamy wykonanie krystalizacji.

  Renowacja i impregnacja posadzek w Poznaniu

  Dzięki naszym usługom, każdy może zadbać o odpowiednie zabezpieczenie swojej podłogi. Oprócz wypełniania ubytków, szlifowania oraz zabezpieczania przed wodą oraz wilgocią, umożliwiamy również wykonanie zabezpieczenia przeciwpoślizgowego. W ramach naszych usług z chęcią zadbamy o podłogi z wielu tworzyw w sposób wybrany przez Klienta!

  W sytuacji, w której są Państwo zainteresowani naszymi usługami, zapraszamy do spotkania z jednym z naszych specjalistów. Wyceny wykonujemy na miejscu, jako że konieczne jest zapoznanie się z wymaganiami danego wnętrza, powierzchnią oraz zakresem możliwych prac.

  Aquachem z Poznania pomoże w renowacji, szlifowaniu i impregnacji wielu powierzchni! Sprawdź nasze usługi już dziś i nadaj swoim podłogom nową jakość!

 

Ready to Buy this theme? This is call to action area

Joeby is a simple clean and modern PSD template for corporate/agency, business and portfolio sites. All layers are grouped and well organized - so it’s easy to modify.