• Aquachem z Poznania to nie tylko usługi porządkowe. Oprócz profesjonalnego czyszczenia trudno dostępnych powierzchni, dezynfekcji, dbania o tereny zielone oraz mycia okien biurowców umożliwiamy skorzystanie z pomocy, jaką są drobne prace remontowe. Świadczymy więc usługi komplementarne wobec serwisu sprzątającego. Jesteśmy otwarci na różne propozycje i formy działania. Wykonujemy i organizujemy także dodatkowe zlecenia.

  Zakres naszych usług

  Czym są proponowane przez nas drobne prace remontowe? Naszym Klientom możemy zaoferować zarówno pomoc stałą, jak i jednorazową. Nasze propozycje to m.in. montaż urządzeń i sprzętu na terenie biur oraz skręcanie mebli. Fachowcy z Poznania pomogą w urządzeniu nowego lub odnowieniu obecnego biura.

  Dodatkowo, w ramach pomocy jednorazowej, możliwe jest przeprowadzenie niewielkich napraw, jeśli chodzi o np. hydraulikę. Kapiący kran nie daje Ci spokoju? A może słyszysz ciągle cieknącą wodę w toalecie, która nie tylko denerwuje wszystkich domowników lub znajomych z firmy, ale również przyczynia się do marnowania surowców oraz podwyższonych rachunków? Dzięki naszym usługom dodatkowym, specjaliści szybko uporają się z usterkami, które pozwolą na prawidłowe funkcjonowanie łazienki!

  Drobne prace remontowe

  Aquachem z Poznania proponuje również malowanie ścian, barierek czy innych elementów budynku oraz bieżące utrzymanie, jeśli chodzi o kwestie techniczne danego miejsca. Zadbamy więc o odpowiednio wyczyszczoną klimatyzację, przeprowadzimy serwis sprzętu AGD czy też wymienimy filtr wody. Dodatkowo, na naszych usługach można polegać w przypadku niewielkich usterek w instalacji elektrycznej.

  Naszych fachowców można określić mianem tzw. “złotej rączki”. Dzięki szerokiej gamie usług będziemy najlepszym rozwiązaniem w sytuacji, w której psują nam się instalacje, sprzęty, czy potrzebujemy szybkiego odświeżenia wnętrza poprzez zmianę koloru ścian czy zamontowanie nowych półek. Nasze drobne prace remontowe to nie tylko pojedyncze usługi, ale również stałe działania, dzięki której każdy z Was może mieć pewność, że urządzenia używane na co dzień są zawsze w dobrym stanie!

  Aquachem z Poznania to zarówno usługi sprzątania, jak i drobne prace remontowe – skontaktuj się z nami w celu umówienia spotkania i wyceny!

Ready to Buy this theme? This is call to action area

Joeby is a simple clean and modern PSD template for corporate/agency, business and portfolio sites. All layers are grouped and well organized - so it’s easy to modify.