• Aquachem to poznańska firma, w której oferujemy wynajem mat wejściowych, które ochronią Państwa podłogi oraz pomieszczenia firmy przed brudem i wilgocią na czas konkretnych wydarzeń.

  maty

  Po co nam maty wejściowe?

  Piasek, woda, kurz i pył dostają się do pomieszczeń pod butami przybywających gości oraz pozostawiają po sobie widoczne ślady. Kosztowne defekty podłogi to następstwa zabrudzeń oraz konieczność zastosowania mechanicznych urządzeń czyszczących. Wizerunek Państwa firmy w oczach klientów zależy też od czystości pomieszczeń, w których się ona mieści.

  Dzięki dzierżawie naszych produktów, możliwe będzie utrzymanie odpowiedniego stanu powierzchni, co nie tylko zostanie docenione przez klientów, ale również przez samych Państwa – rzadsze czyszczenie i brak konieczności przeprowadzania aż tylu zabiegów pielęgnacyjnych to nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy; a to wszystko dzięki wynajmowi!

  Dzierżawa mat wejściowych

  Wynajem produktów umieszczanych przy wejściach to proste, wygodne i tanie rozwiązanie. Wysokogatunkowe włókna wiążą brud i wchłaniają wilgoć. Gumowe zabezpieczenie spodu oraz struktura górnej powierzchni gwarantują, że brud nie wydostaje się na zewnątrz produktu. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu i zastosowaniu wymienionych wyżej surowców, możemy być pewni, że żaden kurz, piasek, żwir czy błoto nie rozniesie się po całym naszym obiekcie – niezależnie, czy jest to hotel, restauracja, centrum handlowe czy może jeszcze inne miejsce.

  Wynajem mat podłogowych to pewny rezultat – brud zostaje efektywnie zatrzymany zanim rozprzestrzeni się na dobre w pomieszczeniach.

  Aquachem z Poznania chroni wszystkie podłogi!

  Maty wejściowe spełniają ważne funkcje: zapewniają czystość i chronią powierzchnie Państwa firmy, zapewniając dobre pierwsze wrażenie ze strony klientów. Dzierżawa to idealne rozwiązanie, szczególnie dla tych z Państwa, którzy nie mają problemu nanoszonego brudu w ciepłe miesiące – wystarczy zgłosić się do nas w momencie, kiedy pogoda stanie się na tyle nieprzyjazna, że ciągłe sprzątanie po klientach czy gościach stanie się uciążliwe.

  Dzierżawa jako idealne rozwiązanie na XXI wiek

  Wynajem mat wejściowych to o wiele lepsze rozwiązanie niż zakup takiego produktu. Przez zmiany w klimacie, nie można mieć pewności co do śniegu i pogody podczas okresu jesienno-zimowego. Może zdarzyć nam się rok, w którym przez kilka miesięcy naprzemiennie będzie padał deszcz i śnieg, a za rok trafi się jedynie sporadyczny deszcz.

  W związku z tym, dzierżawa produktów do podłóg jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Proponowany przez Aquachem wynajem pozwoli na dzierżawę produktu chroniącego podłogi na interesujący Państwa okres czasu a przez co – na zaoszczędzenie pieniędzy.

  Wynajem mat wejściowych

  Aquachem z Poznania oferuje dzierżawę wygodnych, solidnych i sprawdzonych produktów, które pomogą w zadbaniu nie tylko o czystość, ale również o stan podłóg – dzięki proponowanej przez nas ochronie wszystkie powierzchnie z pewnością dłużej przetrwają w świetnym stanie!

Ready to Buy this theme? This is call to action area

Joeby is a simple clean and modern PSD template for corporate/agency, business and portfolio sites. All layers are grouped and well organized - so it’s easy to modify.